Çağlayan Organizasyon olarak başta Niğde İlahi Grubu olmak üzere Niğde Semazen Ekibi, Niğde Sünnet Düğünü, Niğde Dini Düğün, Niğde İlahili Düğün, Niğde İslami Düğün gibi organizasyonlarımızla en güzel günlerinizde sizinle olmaktan onur duyuyoruz… Gruplarımız sadece Niğde ile sınırlı olmayıp çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da faaliyet göstermektedir. Organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve mutlu gününüzü birlikte planlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katalım… Niğde İlahi Grubu – Çağlayan Organizasyon – 0505 532 3140

adana_ilahi_grubu_4

Niğde İlahi Grubu

“Grup Çağlayan” ve Çağlayan Organizasyon olarak tam 30 yıldır her geçen gün artan hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı çözümlerimizle en güzel günlerinizde Niğde’de İslami Düğün, Niğde’de ilahili düğün, Niğde’da nişan kına ve sünnet gibi birçok organizasyonda solistimiz İsmet BAL öncülüğünde Niğde İlahi Grubu ile sizlerleyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle 0505 532 3140 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz…

Niğde Semazen Ekibi

Niğde Semazen Ekibi başta Niğde olmak üzere Niğde’nin tüm ilçelerinde ve çevre illerinde hizmet vermektedir. Niğde Semazen Ekibi” profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile mutluluğunuza ilahi bir ahenk katacak… Özel anlarınız manevi hava ile bütünleşecek ve eşsiz bir şölene şahit olacaksınız.

adana_semazen_ekibi
adana_canli_orkestra

İslami Düğün

Dini Düğün

İslami Nişan

Niğde İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle en mutlu gününüz olan İslami DüğünDini Düğün ve dini nişan günlerinizde canlı enstrüman beraberinde Niğde Tasavvuf Musikisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca sayamadığımız daha bir çok il de ekiplerimiz bulunmaktadır.

Kına Organizasyonu

Bayan İlahi Grubu

Kına Organizasyonu ile kına gecelerinde bayanlara yönelik hizmetler vermekteyiz. Kına tahtı ve kına tahtı süslemesi, mekan ve masa sandalye süslemeleri, bayan ilahi grubu, bayan tasavvuf grubu ve profesyonel nedime hizmeti, kına ve kına malzemeleri bu hizmetlerden bazılarıdır. 

Hizmetlerimizi Niğde Kına Organizasyonu ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.

adana_canli_orkestra
snnet_dn

İslami Sünnet

Niğde İslami Sünnet ekibi çocuklarınızın sünnet törenlerinde yeniçeri, sünnet tahtı, Nasreddin Hoca, palyaço, ibiş ile memiş ve tiyatro ekibiyle hizmet vermektedir. Niğde Sünnet Düğünü ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.